Anemia

Ciągłe zmęczenie? Senność? Bladość skóry? Szum w uszach? Takie objawy świadczą o anemii. Nie czekaj! Zrób badanie krwi i walcz z chorobą zanim będzie za późno!

Anemia to potoczna nazwa niedokrwistości, czyli zbyt małej ilości hemoglobiny w erytrocytach (krwinkach czerwonych), bądź zbyt małej ilości samych tych krwinek. Niedokwistość jest chorobą często ukrywającą się w naszym organizmie i powoli doprowadzającą do jego wyniszczania. Dlatego tak ważne jest badanie krwi.

Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi pozwoli określić, czy powodem twojego samopoczucia jest właśnie niedokrwistość. Wskaże także obciążenia organizmu wpływające na ogólny stan twojego zdrowia.

Objawy niedokrwistości

Anemia to przebiegła choroba, która długo nie daje żadnych niepokojących sygnałów. Co więc powinno obudzić w nas czujność?Mikroskopowe Badanie Żywej Kropli Krwi

Objawy anemii to m.in.:

  • bladość skóry;
  • bladość błony śluzowej jamy ustnej i spojówek oka;
  • częste uczucie zmęczenia;
  • ociężałość;
  • senność;
  • przy niewielkim wysiłku zadyszka, ból głowy, szum w uszach, czy mroczki przed oczami;
  • krwawienia z nosa;
  • ciemno zabarwiony mocz;
  • nieregularne miesiączkowanie lub brak miesiączkowania;
  • skłonność do omdleń.

Przyczyn anemii jest wiele. Do głównych należy niedobór witaminy B12 i kwasu foliowego. Ten rodzaj niedoboru jest nieunikniony jeśli stosowałeś restrykcyjne diety, które pozbawiały organizm większości składników odżywczych.

Skąd bierze się anemia?

Według statystyk, największe prawdopodobnieństwo wystąpienia niedokrwistości występuje u osób, które chorują na: przewlekłą niewydolność nerek, cukrzycę, chorobę nowotworową, choroby serca, artretyzm, chorobę zapalną jelit, są zakażone wirusem HIV.

Żeby pokonać niedokrwistość trzeba wykryć jej przyczyny, a następnie zacząć przeciwdziałać chorobie. Tylko usuwając przyczyny dolegliwości usuniemy także jej objawy.

Najskuteczniejszą metodą wykrycia metody jest zrobienie Mikroskopowego Badania Krwi

Badanie to wyjawia dokładnie stan krwi, szczególnie białych i czerwonych krwinek, płytek i plazmy. Uwidacznia obecność mikroorganizmów, toksyn, metali ciężkich, niedoborów żywieniowych i innych. Sprawdza obecność złogów cholesterolowych i stresowych we krwi. W przeciwieństwie do innych testów, badanie w mikroskopie kontrastowo-fazowym może wykrywać występowanie stanów przedchorobowych i chorób (nawet z rocznym wyprzedzeniem) co umożliwia zastosowanie odpowiedniej kuracji.

Specjalista biomedycyny, przeprowadzając Mikroskopowe Badanie Krwi udzieli nam pełnej informacji na temat stanu zdrowia naszego organizmu. Jeżeli zajdzie taka potrzeba wskaże kuracje, która pomoże wrócić nam do zdrowia i formy sprzed lat.

Nie czekaj! Już dziś poznaj Obciążenia Swojego Organizmu!
Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM.
Naszą misją jest  ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
Nie zatrzymujemy się na zaleczeniu danej dolegliwości tylko docieramy do przyczyn i staramy się wyeliminować największe zagrożenia dla zdrowia i życia.
W REVITUM Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli  Krwi wykonują najlepsi specjaliści biomedycyny.
Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.