Badanie Mikroskopowe Krwi

Co To jest Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi?
Jest to badanie krwi, do którego używany jest mikroskop kontrastowo-fazowy (phasecontrast microscop). Jedna kropla krwi (pobrana z palca) jest powiększona około 1300 razy i jej obraz jest oglądany na ekranie monitora.

Dlaczego Coraz Więcej Polaków Wykonuje To Badanie?
Ponieważ to badanie, które może jednorazowo wykazać obecność wielu Obciążeń Organizmu, w tym również złogi cholesterolowe czy złogi stresowe. W trakcie zaledwie jednego badania możemy sprawdzić jakie są Przyczyny naszych Dolegliwości oraz skorzystać z pomocy Specjalisty w doborze kuracji oczyszczająco-regenerującej, która skutecznie pomoże nam wrócić do pełni zdrowia.

Kto Zapoczątkował Tą Metodę ?
Korzystamy z metody oceny krwi której koncepcję opracował niemiecki biolog i zoolog – prof. Günther Enderlein.

Jak przebiega Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi?
Otóż Specjalista pobiera kroplę krwi z opuszka palca i umieszcza ją na szkiełku pod mikroskopem w kolorowym polu widzenia. Obraz, jaki widzi jest jednocześnie wyświetlany na monitorze komputera klientowi.

Badanie to może wyjawić stan krwi, szczególnie białych i czerwonych krwinek, płytek i plazmy. Uwidacznia obecność Obciążeń – Grzybów, PasożytówToksyn, Metali Ciężkich, Niedoborów Żywieniowych i innych. W przeciwieństwie do innych testów badanie w mikroskopie kontrastowo-fazowym może wykrywać występowanie stanów przedchorobowych (nawet z rocznym wyprzedzeniem) co umożliwia zastosowanie odpowiedniej terapii czy zmiany trybu życia.

Revitum S.A.Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli krwi może również zobrazować zaburzenia środowiska wewnętrznego:

Po badaniu Specjalista przedstawia klientowi pisemne wyniki i prowadzi Konsultację, w której interpretuje wyniki oraz dobiera indywidualne zalecenia mające pomóc w usunięciu Obciążeń z Organizmu oraz jego regenerację.

Ile Trwa Wykonanie Mikroskopowego Badania z Żywej Kropli Krwi?
Zwykle wykonanie badania to około 45-60 minut. Należy się do niego przygotować w następujący sposób: 4 godziny przed badaniem należy być na czczo oraz wypić przynajmniej 1 litr wody.

Gdzie Można Wykonać  Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi?

Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi możesz wykonać w Oddziale Centralnym REVITUM w Warszawie.

Chcesz wiedzieć więcej o Mikroskopowym Badaniu z Żywej Kropli Krwi? KLIKNIJ TUTAJ