Brak apetytu

Nie czujesz potrzeby jedzenia czy picia? Na samą myśl o jedzeniu robi ci się niedobrze? Brak apetytu może być powodowany wieloma różnymi chorobami, jednak w większości przypadków chodzi tutaj o pasożyty. Dowiedz się co może stać za takim brakiem apetytu!

krewpodmikroskopem.plJeżeli odżywiamy się w normalny sposób i mamy apetyt, to jesteśmy w stanie w pełni cieszyć się życiem. Czujemy się zdrowo i pełni energii. Jeżeli jednak brakuje nam apetytu nie dostarczamy organizmowi potrzebnych składników odżywczych, witamin oraz minerałów. Taki stan rzeczy prowadzi w niedługim czasie do spadku odporności organizmu, niedożywienia i odwodnienia co nie powinno być bagatelizowane. Jeżeli długo cierpisz na brak apetytu wykonaj Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi.

Jakie mogą być przyczyny braku apetytu?

Przyczyn braku apetytu może być wiele i mogą być tak proste jak tryb życia, jaki prowadzimy czy tak trudne do stwierdzenia, jak atak pasożytów. Gdy wciąż towarzyszy nam zmęczenie, nie mamy czasu na odpoczynek i wciąż odczuwamy stres związany np. z pracą, nie czujemy tak dużej przyjemności z jedzenia i pomijamy niektóre posiłki. W ograniczonych przypadkach jest to normalne, jeżeli jednak dzieje się tak często czy trwa długotrwale należy wykonać Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi

Taki stan niekoniecznie musi być wtedy spowodowany stresem i zmęczeniem. Niska aktywność fizyczna może również być powodem braku apetytu. Związane jest to z tym, iż nie zużywamy tak dużo energii i nasz organizm nie potrzebuje kolejnych jej dostaw, przez co nie sygnalizuje nam głodu.

Nieregularne spożywanie posiłków, a także toksyny takie jak papierosy czy alkohol również mogą przyczynić się do braku łaknienia

– mówi Weronika Łapińska, Specjalista Centrum Diagnostyki Revitum.

Czy przyczyna może być inna?

Kolejną przyczyną braku apetytu mogą być schorzenia przewodu pokarmowego. Do takich chorób zaliczyć możemy choroby wątroby, zapalenie jelita, zwężenie przełyku, choroby wrzodowe, a nawet grzybicę układu pokarmowego – dość groźną chorobę, która atakuje każdą część układu pokarmowego. Jedzenie sprawia nam w takich przypadkach dyskomfort, refluks, nieprzyjemne bóle żołądka, biegunkę i wymioty. Nic dziwnego, ze przy takich objawach tracimy apetyt. Przedłużające się obniżenie nastroju też nie zachęca nas do jedzenia. Brak apetytu to bardzo często znak, że zostaliśmy zaatakowani przez pasożyty. W takim wypadku należy wykonać Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi aby jak najszybciej pozbyć się nieproszonych gości, tym samym odzyskać swój apetyt.

Jakie mogą być skutki braku apetytu?

Jedzenie w naszym życiu jest bardzo ważne. To dzięki niemu dostarczamy naszemu organizmowi niezbędnych witamin, minerałów oraz innych składników odżywczych, potrzebnych do prawidłowego rozwoju dzieci jak i funkcjonowania dorosłych. Skutki zaniedbania odżywiania się i braku apetytu odczujemy na sobie bardzo szybko. Pierwszymi objawami będzie apatia i ogólne osłabienie organizmu. Poprzez niedożywienie może dojść do wyniszczenia organizmu oraz anemii, obniża nam się wytrzymałość mięśni, jesteśmy bardziej podatni na kontuzje i zmniejsza się wytrzymałość kości.

Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi przy braku apetytu

Jak widać przyczyny braku apetytu nie są tak łatwe do zauważenia, jak by się mogło wydawać. Możliwości jest wiele, dlatego najlepiej wykonać badanie mikroskopowe krwi. Badanie jest w stanie znaleźć przyczyny chorób, co oznacza, że dając ci wiedzę o tym co powoduje chorobę może dać ci narzędzie do jej zwalczenia. To właśnie obciążenia są przyczynami chorób, a mogą nimi być grzyby, toksyny, pasożyty czy metale ciężkie. To oczywiście nie wszystkie obciążenia, jest ich dużo, a to tylko przykłady. Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi trwa 45 minut i wykrywa je wszystkie. Jest bezbolesny, wyniki otrzymujesz od razu po teście, a specjalista sporządzi dla ciebie indywidualną kurację oczyszczającą organizm.

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
W REVITUM Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi wykonują doświadczeni Specjaliści. Po dokładnej analizie Specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.
P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób.