Cholera – groźna wakacyjna choroba

Czy wiesz, że na świecie co roku ponad 3 miliony osób zaraża się cholerą, z czego ponad 100 tysięcy umiera? Co więcej, od ponad dwóch lat liczba ta stale rośnie. Trzęsienie Ziemi, które dotknęło Haiti w 2010 roku zwróciło uwagę Świata na problem szybkiego rozprzestrzeniania się cholery i chorób zakaźnych. Przeczytaj jak uchronić się przez tak realnym zagrożeniem zakażeniem cholerą w trakcie wakacji. Dowiedz się jak Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi może uratować Ci zdrowie i życie.

Cholera to zakaźna choroba przewodu pokarmowego. Głównymi objawami cholery jest jej nagły i gwałtowny przebieg. Wymioty, które nie są poprzedzone nudnościami. Takie wymioty prowadzą do szybkiego odwodnienia i wyniszczenia organizmu. Co jednak gorsze, w niektórych przypadkach cholera przebiega bezobjawowo. Choroba może powadzić do śpiączki lub nawet być bezpośrednią przyczyną śmierci zarażonej osoby.
Badacze twierdzą, że cholera rozprzestrzenia się po świecie na wiele sposobów m.in na pokładzie długodystansowych samolotów podczas  odległych, międzykontynentalnych lotów Przenoszą ją ludzie. Sprzyja temu fakt, że niektórzy nosiciele bakterii nie mają objawów chorobowych, wobec czego nawet nie wiedzą o swoim zakażeniu i wracając z wakacji do kraju ojczystego, przywożą do niego także cholerę! Podobnie sprawa ma się również z innymi chorobami tropikalnymi.

Choroba tropikalna w Polsce? Jak najbardziej!

Po powrocie z pobytu w Azji, Afryce czy też z Ameryki Łacińskiej należy wykonać Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi. Dlaczego? Ponieważ najważniejsza jest świadomość zagrożenia chorobą.  Pomimo, że Polska jest krajem, w których zarażenia cholerą są na szczęście sporadyczne nigdy nie należy lekceważyć zagrożenia chorobami tropikalnymi, które bardzo łatwo nabyć w trakcie pobytu zagranicą.
Warto zaznaczyć, że Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi poza cholerą wykryje również wszystkie inne zmiany w Twojej Krwi, które mogą świadczyć o rozwoju chorób i dolegliwości.
Badanie wykryje również obciążenia organizmu, które do tej pory wpływały negatywnie na Twój stan zdrowia i samopoczucie. Obciążeniami organizmu, które są zaczątkiem chorób są m.in grzyby, pasożyty, toksyny, metale ciężkie – mówi Weronika Łapińska, Diagnosta Laboratoryjny Centrum Diagnostyki Revitum.

Jak uchronić się przed cholerą?

Co więcej Diagnosta Laboratoryjny, jeżeli zajdzie taka konieczność, dobierze  dla Ciebie odpowidnią indywidualną kurację, która pozwoli szybko, ale zarazem skutecznie usunąć z organizmu przyczyny Twoich dolegliwości i  wrócić do zdrowia.
Diagnosta przeprowadzjący badanie będzie mógł udzielić kompleksowej informacji na temat stanu zdrowia, ewentualnych grzybów i toksyn zalegających w organizmie a co najważniejsze jednoznacznie określić, czy wracając z urlopu przywieźliśmy ze sobą cholerę lub inną chorobę tropikalną. Dlatego warto pamiętać, aby tuż po powrocie z urlopu wykonać Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi.
Każdą dolegliwość można usunąć. Trzeba tylko o niej wiedzieć!
Wczesne wykrycie każdej choroby pozwala skutecznie zwalczyć ją już w zarodku. Mikroskopowe Badanie Krwi jest odpowiedzią na nasz ciągły brak czasu, roztargnienie.
Badanie, które trwa jedynie 50 minut może dać Ci odpowiedź na pytanie dotyczące Twojego stanu zdrowia.

Nie czekaj! Już dziś poznaj Obciążenia Swojego Organizmu!

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM.
Naszą misją jest  ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
Docieramy do przyczyn i staramy się wyeliminować największe zagrożenia dla zdrowia i życia.
W REVITUM Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli  Krwi wykonują najlepsi specjaliści  biomedycyny.
Po dokładnej analizie specjaliści biomedycyny określają najważniejsze problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji, która skutecznie usunie Twoje dolegliwości. Co ważne – nie będzie konieczna zmiana diety bądź trybu życia.

Pomyśl o sobie – Zrób Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi