Choroby Tropikalne

Wracając z krajów tropikalnych koniecznie zrób Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi – badanie wykryje choroby tropikalne

Wróciłeś z Afryki, Bliskiego Wschodu a może z Ameryki Południowej? Czy wiesz, że poza pamiątkami, zdjęciami i wspomnieniami możliwe jest, że przywiozłeś ze sobą również choroby tropikalne takie jak np.: malaria, cholera, leiszmanioza. Nie pozwól na to aby choroby rozwijały się w Twoim organizmie. Zrób Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi i zapomnij o dolegliwościach.

Co roku do krajów tropikalnych wyjeżdża około miliona Polaków. Najbardziej popularne kierunki turystyczne to: Egipt, Tunezja, Maroko, Chiny i daleki wschód oraz Ameryka Południowa, Dominikana i całe Karaiby. Po powrocie z urlopu w tropikach każdy z nas powinien koniecznie wykonać badanie krwi pod kątem obecności chorób tropikalnych. Najwięcej wiedzy dostarcza Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi.
Wirusy, bakterie, pasożyty przywiezione z krajów tropikalnych ukrywają się wewnątrz nas i atakują dopiero jako rozwinięte, w pełni uzbrojone przeciwko nam mikroorganizmy. Wtedy też, może być już za późno na jakiekolwiek działania. Zadbaj o siebie – zapobiegaj chorobie jeszcze w zarodku! Zrób Mikroskopowe  Badanie Krwi tuż po powrocie do kraju. Badanie pozwoli zdiagnozować organizm i zapobiec rozwojowi pasożytów – tym samym nie będą mogły nas zaatakować.

Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli KrwiMalaria

Do jednych z najbardziej rozprzestrzenionych chorób tropikalnych należy Malaria.
Malaria, na dzień dzisiejszy, jest jedną z trzech najgroźniejszych, obok AIDS i gruźlicy, chorób zakaźnych w świecie. Co roku, malarią zaraża się około 220 milionów osób na całym świecie a 1,5 miliona osób umiera w konsekwencji rozwoju tej choroby.
Malaria wywoływana jest przez cztery rodzaje zarodźców malarii – pierwotniaków – niewiele większych od bakterii. Dostają się one do naszego krwiobiegu poprzez ukucia komarów przenoszących pasożyty, zanieczyszczone skażoną krwią igły lub bezpośrednio przez przetaczanie zakażonej krwi.

Żółta febra

Choroba wywoływana przez wirus z grupy tzw. flavivirusów. Wirus przenoszony jest głównie przez komary w pasie okołorównikowym w 33 krajach Afryki i 11 krajach Ameryki Południowej. Samo słowo “żółta” w nazewnictwie wywodzi się od żółtaczki, które pojawia się u części zakażonych Żółtą febrą.

Leiszmanioza

Inną z chorób tropiklanych jest Leiszmanioza – choroba pasożytnicza przenoszona przez moskity z rodzaju Phlebotomus. Do najczęstrzych objawów należą gorączka, powiększenie śledziony, zniekształcenia nosa i ust. Dużym zagrożeniem jest też fakt, że leiszmanioza rozwija się stopniowo i mija często wiele miesięcy, zanim zostanie rozpoznana.

Choroba Heinego – Medina

Jest to choroba zakaźna wywoływana przez wirus polio (wirus zapalenia rogów przednich rdzenia kręgowego). Choroba Heinego – Medina może prowadzić do porażenia komórek nerwowych. Dowiedz się jak ochronić siebie i swoich najbliższych przed tą chorobą.
Na szczęście Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi  na podstawie mikroskopowego obrazu krwi już w kilkadziesiąt minut da odpowiedź na pytanie czy jesteśmy zarażeni chorobami tropikalnymi.

Cholera

Cholera to zakaźna choroba przewodu pokarmowego. Głównymi objawami cholery jest jej nagły i gwałtowny przebieg. Wymioty, które nie są poprzedzone nudnościami. Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi skutecznie wykryje wszelkie zmiany w twojej krwi.

Choroba tropikalna w Polsce? Jak najbardziej!

Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi wykrywa zmiany w kształcie krwinek. Dzięki niemu można wykryć krwinki sierpowate lub schistocyty, co może świadczyć o zarażeniu malarii i przywiezieniu choroby do kraju.
Specjalista biomedycyny przeprowadzjący badanie będzie mógł udzielić kompleksowej informacji na temat stanu zdrowia, ewentualnych grzybów i toksyn zalegających w organizmie a co najważniejsze poradzić jakie kroki czynić,aby usunąć przyczynę naszych chorób – czyli pasożyty i mikroorganizmy rozmanażające się wewnątrz nas.

Każdą dolegliwość można usunąć. Trzeba tylko o niej wiedzieć!

Wczesne wykrycie każdej choroby pozwala skutecznie zwalczyć ją już w zarodku. Mikroskopowe Badanie Krwi jest odpowiedzią na nasz ciągły brak czasu, roztargnienie.
Badanie, które trwa jedynie 50 minut może dać Ci odpowiedź na pytanie dotyczące Twojego stanu zdrowia.
Nie czekaj! Już dziś poznaj Obciążenia Swojego Organizmu!
Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM.
Naszą misją jest  ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
Docieramy do przyczyn i staramy się wyeliminować największe zagrożenia dla zdrowia i życia.
W REVITUM Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi wykonują najlepsi specjaliści  biomedycyny.
Po dokładnej analizie specjaliści biomedycyny określają najważniejsze problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji, która skutecznie usunie Twoje dolegliwości. Co ważne – nie będzie konieczna zmiana diety bądź trybu życia.

Pomyśl o sobie – Zrób Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi