Choroba Heinego – Medina. Nie lekceważ jej

Nazwa samej choroby dla większości z nas jest zupełnie nieznana. Rzadko kto zdaje sobie sprawę jakie zagrożenia niesie za sobą ta egzotyczna choroba. Przeczytaj dlaczego choroba Heinego – Medina może być dla Ciebie niebezpieczna.

Wirus Polio, znany raczej jako choroba Heinego – Medina to zakaźna choroba wywoływana przez wirus polio (wirus zapalenia rogów przednich rdzenia kręgowego).
Obecnie, przypadki zachorowań w Europie są sporadyczne dzięki szczepieniom. Niestety, jadąc na wakacje do ciepłych, międzyzwrotnikowych krajów możesz chorobę przywieźć ze sobą do Polski, ponieważ system szczepień nie jest tam tak rozwinięty, jak na Starym Kontynencie. Koniecznie po powrocie do kraju wykonaj Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi, które pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób zdiagnozować Twój organizm pod kątem wirusów i bakterii, które mogły pojawić się po urlopie.Revitum S.A.

Zapomniany Wirus Polio daje o sobie znać

W strefie międzyzwotnikowej szczepienia nie są tak powszechne jak w Europie. Dlatego też, choroba towarzyszy życiu tamtejszych ludzi częściej niż w innych miejscach na świecie. Ważne jest, aby wyjeżdżając do ciepłych, wakacyjnych kurortów wykonać szereg szczepień, które uchronią nas przed zakażeniem. Natomiast po powrocie z wakacji należy skontrolować kondycję swojej krwi wykonując Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi, które pozwoli skutecznie określić czy w trakcie wakacji nie zaraziliśmy się żadnym z wirusem, w tym  wirusem polio.

Przebieg choroby

W naszym kraju choroba nazywana jest często porażeniem dziecięcym, głównie z powodu uszkodzeń, które powoduje wirus. Choroba  atakuje  rogi przednie rdzenia kręgowego. Tam znajdują się komórki nerwowe odpowiedzialne za ruchy naszego ciała. Ich zniszczenie sprawia, że osoba dotknięta wirusem polio może ulec porażeniu, czego wynikiem jest trwałe kalectwo. Choroba doprowadza do niesymetrycznego porażenia wiotkich kończyn dolnych, a także (jeśli porażenie postępuje w górę ciała) do porażenia mięśni kończyn górnych. Dramatycznie przebiega porażenie ośrodka oddychania i krążenia.

Jak można zarazić się wirusem Heinego – Medina

Wirus przenoszony jest drogą fekalno – oralną. Rozwija się bezobjawowo przez około 12 dni a następnie atakuje węzły chłonne i układ krwionośny. Jeżeli nasz układ odpornościowy jest słaby wirus rozprzestrzenia się po całym organizmie (tak zwana wiremia wtórna). Choroba może prowadzić w krytycznych przypadkach nawet do śmierci.
Aby uchronić siebie i swoich bliskich przed wirusem palio należy przede wszystkim mieć świadomość niebezpieczeństwa i realnego zagrożenia chorobami tropikalnymi. Po powrocie do kraju czy to z wakacji, czy zagranicznych konferencji należy wykonać Mikroskopowe Badanie z Żywej Krwi, ponieważ wczesne wykrycie każdej choroby daje nam gwarancje na skuteczne usunięcie jej z organizmu.

Mikroskopowe Badanie Krwi w sposób bardzo dokładny i precyzyjny daje odpowiedź na pytanie o stan zdrowia naszego organizmu.

Badanie trwa jedynie 50 minut. W trakcie jednego badania Diagnosta sprawdzi stan zdrowia naszego organizmu.
Co więcej jeżeli zajdzie taka potrzeba dobierze indywidualną kurację, która pomoże wyeliminować z organizmu wszystkie obciążenia organizmu, która wpływały negatywnie na Twój stan zdrowia.
Wykrycie przyczyn naszych dolegliwości jest pierwszym krokiem w kierunku zdrowia.

Nie czekaj! Już dziś poznaj Obciążenia Swojego Organizmu!

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM.
Naszą misją jest  ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
Docieramy do przyczyn i staramy się wyeliminować największe zagrożenia dla zdrowia i życia.
W REVITUM Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli  Krwi wykonują najlepsi specjaliści  biomedycyny.
Po dokładnej analizie specjaliści biomedycyny określają najważniejsze problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.