Toksyny

Czy wiesz, że większość Twoich dolegliwości powodowanych jest przez toksyny? To one wywołują zatrucia, alergie, problemy ze skórą. W ciągu roku nasz organizm potrafi odłożyć nawet do 8 kilogramów toksyn. Nie pozwól na to. Zrób Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi i usuń toksyny ze swojego organizmu.

W dzisiejszych czasach toksyny są największym zagrożeniem ludzkości. Atakują organizm zewsząd. Są w powietrzu, wodzie, pokarmach, w żywności i kosmetykach. Toksyny, które raz dostaną się do organizmu, nawet w znikomej ilości, mogą się kumulować, oddziałując na nasz organizm przez wiele lat.

Skąd biorą się toksyny?

Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli KrwiToksyny dostają się do naszego organizmu głównie z produktami, które spożywamy. Zbyt wiele tłuszczy, nadmiar cukrów, barwniki i konserwanty, syntetyczne substancje zapachowe i smakowe, którymi nafaszerowana jest nasza żywność – wszystko to sprzyja przeciążeniu działania naszego układu pokarmowego i wydalniczego. Z czasem nasz organizm nie może już sobie sam radzić z ilością toksyn dostających się do wnętrza naszego organizmu. Toksyny zaczynają się odkładać wewnątrz nas.

Antybiotyki to toksyny

Kolejnym czynnikiem, który wpływa na zatruwanie organizmu są antybiotyki. Jedna kuracja antybiotykowa jest w stanie zniszczyć dobroczynną florę bakteryjną naszego układu pokarmowego na nawet rok.
Zbyt duża ilość toksyn w organizmie może prowadzić do rozwoju alergii, astmy, przewlekłych procesów zapalnych.

Mikroskopowe Badanie Krwi

Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi w szybki i skuteczny sposób da Ci odpowiedź na nurtujące pytania dotyczące stanu zdrowia Twojego Organizmu. Jedno Badanie wskaże czy Twój Organizm jest pełen toksyn, grzybów, metali ciężkich, które prowadzą do chronicznego zmęczenia, ospałości. Specjalista biomedycyny, przeprowadzając badanie, udzieli informacji na temat przyczyn chorób i dolegliwości.
Jeśli zajdzie taka konieczność doradzi odpowiednią kurację, która w naturalny sposób pomoże pozbyć się toksyn i innych obciążeń z organizmu.

Nie czekaj! Już dziś poznaj Obciążenia Swojego Organizmu!

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM.
Naszą misją jest  ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
Docieramy do przyczyn i staramy się wyeliminować największe zagrożenia dla zdrowia i życia.
W REVITUM Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli  Krwi wykonują najlepsi specjaliści  biomedycyny.