Jak Po Eliminacji Grzybicy Czuję się 10 Lat Młodziej

W zasadzie candida bytująca w jelitach jest niejako naturalnym składnikiem naszej flory bakteryjnej jelita grubego. Jednak problem z candidą polega nie o fakcie jej obecności, ale na niekontrolowanym rozroście przyczyniającym się do zatrucia całego organizmu. Podczas gdy my tracimy kolejne dni w pracy, odwiedzamy kolejnych lekarzy lub specjalistów od poszczególnych części ciała, którzy zaczynają rozpoznawać kolejny przypadek psychosomatyczny czyli wmawianie sobie choroby i wysyłają nas do psychiatry grzybica (candida) nie próżnuje i zaczyna docierać wszędzie razem z krwią wyniszczając nasz organizm.

Dopiero Grzybica Ogólnoustrojowa Jest Prawdziwym Problemem

Ten prosty bakteryjny organizm ma możliwość adaptacji do zmieniających się warunków oraz zmiany swej formy z bakteryjnej w grzybicza i odwrotnie. Po zmianie w grzyba candida zaczyna się zachowywać jak każdy grzyb nie mający nic innego do roboty po prostu zaczyna zapuszczać korzenie w tym przypadku w jelita swego żywiciela perforując jego ściankę. Doprowadza to do sytuacji, która można by nazwać przeciekającym jelitem. Z niesłychana prędkością grzybica zaczyna rozprzestrzeniać się wraz z krwią po całym organizmie. Rozpoczyna się kolonizowanie i rozprzestrzenianie drobnoustrojów, które odżywiają naszymi składnikami pokarmowymi, zwłaszcza witaminami grupy B, stwarzając ich niedobory. Rozmnażające się grzyby wydzielają silne toksyny zatruwające cały organizm.

Stany Przewlekłego Zmęczenia Są Efektem Grzybicy

Wraz z pokarmem poprzez sito w jelitach dostają się do krwiobiegu zarodki candidy powodując tzw grzybicę ogólnoustrojową. W tym momencie żarty przynajmniej dla nas się kończą. Cały organizm możne być zaatakowany przez pozbawionego kontroli grzyba. Może on zaatakować którykolwiek z organów powodując jego stany zapalne o podłożu grzybiczym. Zaatakowany organizm stara się bronić jednak zatrucie bardzo silnie nas obciąża powodując stan przewlekłego zmęczenia. jesteśmy senni , bez energii, chce nam się spać i ratujemy się kawą w ciągu dnia. W nocy mamy problemy ze snem, a rano wstajemy niewyspani. I tak koło się zamyka. Jesteśmy ciągle zmęczeni i rozdrażnienie, a jak zrobimy sobie jakieś badania to okazuje się, że wszystko jest w normie.

Dlaczego Nie Mówiono Mi, że Grzybica Powoduje Depresję

Grzyby wydzielają bardzo silne toksyny i mówiąc wprost zatruwają cały nasz organizm, a zwłaszcza mózg. Z naszych doświadczeń wynika, że silna grzybica może doprowadzić do braku koncentracji , ogólnego zniechęcenia życiem, a nawet depresji. Przeciążony toksynami cyrkulującymi w organizmie człowiek jest ciągle, zmęczony, gderliwy, wszystko krytykuje, łatwo wybucha, przejawia go pesymizm i popadanie w depresje, częsta zmiana nastroju płacz, niewytłumaczalny strach i zagrożenie, ciągła potrzeba spożywania cukru, brak koncentracji i uwagi, nadmierna sarkastyczna żartobliwość i złośliwość, łatwe zapominanie  i wiele innych symptomów zatrucia. I odwrotnie gdy usuniemy grzybicę z organizmu powraca nam energia i chęć do życia, a twarzy zaczyna gościć uśmiech, I pomyśleć, że to wszystko było spowodowane małymi drożdżakami, które nadmiernie się rozrosły poza naszą kontrolą.

Problemy Żołądkowe i Jelitowe Również Zawdzięczamy Grzybicy

Wszelkiego rodzaju niestrawności, bóle żołądkowe, zgaga, pieczenie gardła, gazy i wiele innych dolegliwości gastrycznych ma ścisły związek z grzybicą. Na ogół nie przypisujemy im tego samego czynnika sprawczego wobec tego tak ciężko jest dociec jaka jest prawdziwa przyczyna tych wszystkich dolegliwości. Co ciekawe jak tylko opanujemy rozrost grzybów w organizmie oraz odpowiedni go oczyścimy w zasadzie wszystkie te problemy możemy zaliczyć do przeszłości.

Czuję Się 10 Lat Młodziej

„Po zdiagnozowaniu grzybicy ( i nie tylko ) przy pomocy Testu Obciążeń Organizmu poczułam, że wreszcie znalazłam to czego szukałam wiele lat. Jak to dobrze, że nie dałam się i mimo zgryźliwych uwag mojego otoczenia wytrwale szukałam przyczyny moich dolegliwości. Już po dwóch tygodniach kuracji poczułam przypływ energii i zauważyłam, że życie nabiera dawnych barw. Moja skóra i włosy poprawiły się, ustało bulgotanie w żołądku, zniknęła wieczna zgaga. Po dalszych tygodniach nie poznawałam siebie. Nawet bym nie przypuszczała, że to wszystko było spowodowane jedną przyczyną. Maż powiedział mi, że wyglądam o 10 lat młodsza, a ja właśnie tak się czuję. Magda”

Jak Usunąć Grzybicę ?

Po stwierdzeniu obecności Grzybicy Ogólnoustrojowej przy pomocy Testu Obciążeń usunąć ją z całego organizmu przy pomocy indywidualnie dobranych preparatów oraz unikaniu wybranych pokarmów. Jak to dokładnie  zrobić wyjaśni Ci Specjalista EAV po wykonanym Teście.