Malaria

Wróciłeś z Afryki , Bliskiego Wschodu a może z Ameryki Południowej? Czy wiesz, że poza pamiątkami, zdjęciami i wspomnieniami możliwe jest, że przywiozłeś ze sobą również ostrą pasożytniczą chorobę – malarię! Nie pozwól na to aby choroba rozwijała się w Twoim organizmie i powoli niszczyła Cię od środka. Zrób Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi.

Malaria, na dzień dzisiejszy, jest jedną z trzech najgroźniejszych, obok AIDS i gruźlicy, chorób zakaźnych w świecie. Co roku, malarią zaraża się około 220 milionów osób na całym świecie a 1,5 miliona osób umiera w konsekwencji rozwoju tej choroby.
Malaria wywoływana jest przez cztery rodzaje zarodźców malarii – pierwotniaków – niewiele większych od bakterii. Dostają się one do naszego krwiobiegu poprzez ukucia komarów przenoszących pasożyty, zanieczyszczone skażoną krwią igły lub bezpośrednio przez przetaczanie zakażonej krwi.
Na kilka dni ukrywają się one w wątrobie, aby tam się namnażać, następnie atakują nasze czerwone krwinki. Jest to głównym powodem większości późniejszych objawów kojarzonych z malarią.

Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli KrwiObjawy malariii

Pierwsze objawy malarii są niecharakterystyczne. Choroba rozpoczyna się dreszczami i wysoką gorączką (nawet ponad 40 °C), którym towarzyszą bóle głowy, nudności, wymioty, niekiedy biegunka, w końcowym okresie napadu pojawiają się obfite poty i następuje gwałtowne obniżenie temperatury. Na szczęście za pomocą jednego Badania można skutecznie wykryć początki malarii i innych chorób już w 50 minut.

Choroba tropikalna w Polsce? Jak najbardziej!

W Polsce co roku tysiące osób wyjeżdżają na wakacje do krajów zagrożonych zarażeniem malarią. Każda z tych osób, po powrocie do kraju, powinna zrobić Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi. Badanie wykrywa zmiany w kształcie krwinek. Dzięki niemu można wykryć krwinki sierpowate lub schistocyty, co może świadczyć o zarażeniu malarii i przywiezieniu choroby do kraju.
Należy pamiętać, że choroba może ukrywać się nawet dwa tygodnie w organizmie, a później zaatakować ze zdwojoną siłą. Dlatego tak ważne jest aby tuż po powrocie zrobić badanie i rozpocząć zapobiegawczą kurację przeciwpasożytniczą.
Specjalista przeprowadzjący badanie, poza informacją dotyczącą malarii, będzie mógł udzielić kompleksowej informacji na temat stanu zdrowia, ewentualnych grzybów i toksyn zalegających w organizmie.

Każdą dolegliwość można usunąć. Trzeba tylko o niej wiedzieć!

Wczesne wykrycie każdej choroby pozwala skutecznie zwalczyć ją już w zarodku. Mikroskopowe Badanie Krwi jest odpowiedzią na nasz ciągły brak czasu, roztargnienie.
Badanie, które trwa jedynie 50 minut może dać Ci odpowiedź na pytanie dotyczące Twojego stanu zdrowia.

Nie czekaj! Już dziś poznaj Obciążenia Swojego Organizmu!

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM.
Naszą misją jest  ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
Docieramy do przyczyn i staramy się wyeliminować największe zagrożenia dla zdrowia i życia.
W REVITUM Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli  Krwi wykonują najlepsi specjaliści  biomedycyny.
Po dokładnej analizie specjaliści biomedycyny określają najważniejsze problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.