Przemęczenie

Czy wracając do domu z pracy nie masz na nic ochoty? Zasypiasz przed telewizorem w trakcie filmu? To chroniczne przemęczenie, które jest objawem męczących Cię dolegliwości. Walcz o swoje zdrowie!

Organizm człowieka ma nieograniczoną ilość objawów, którymi może informować o swoim stanie. Najpopularniejszymi są: ból, gorączka ale też swędzenie i zmęczenie. Masz prawo być zmęczonym po ciężkim dniu, ciało musi się zregenerować. Jednakże gdy ten stan się przedłuża, świadczy tylko iż zaczyna trapić Cię dolegliwość. Nie jest to ani wynik stresu, ani styl życia w pośpiechu. Musisz podjąć działania zaradcze, nim dojdzie do większych zniszczeń w Twoim ciele.

Pierwsza możliwa przyczyna – Grzybica

Grzybica najczęściej wywoływana jest przez Candida Albicans. Jej zarodniki są na tyle wytrzymałe, iż są w stanie przetrwać w nawet bardzo ciężkich warunkach. U człowieka występuje w jelicie, ze względu na dostęp do substancji odżywczych, witamin i minerałów. Dzięki nim jest w stanie rozrastać się w zastraszającym tempie. Na co dzień jest nie groźne, gdyż wstrzymują ją dobre organizmy jelit jak i system odpornościowy. Równowagę tę bardzo łatwo zaburzyć, przez złą dietę, ale przede wszystkim kuracje antybiotykowe. Niszczą one bezwzględnie florę bakteryjną jelit. Grzybica dodatkowo wytwarza ponad 300 różnych enzymów i toksyn, zatruwając organizm, co prowadzi do zmęczenia, podenerwowania i trudności z koncentracją.

Winne mogą być też Pasożyty

Sposób, w jaki pasożyty dostają się do ciała człowieka, jest zawsze taki sam. Jaja pasożytów dostępne są w glebie, nie umytych owocach i warzywach oraz surowym mięsie. Wędrują przewodem pokarmowym aż do jelit, gdzie wykluwają się z nich larwy. Larwy te z czasem nabywają zdolność reprodukcji, wydając na świat nawet kilkadziesiąt jaj dziennie, i to tylko przez jedną samicę. Odżywiają się krwią i substancjami odżywczymi w niej zawartymi. Doprowadzić to może między innymi do anemii. W początkowej fazie rozwoju, gdy osobników dorosłych jest jeszcze mało, do objawów zaliczamy: biegunki, boleści brzucha, a przede wszystkim zmęczenie, brak ochoty do jakiejkolwiek aktywności. Gdy tylko zaczynasz odczuwać przemęczenie, musisz reagować. Wspomniane przyczyny dolegliwości to tylko czubek góry lodowej. Przeprowadź Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi, by zdiagnozować je wszystkie.

Remedium na Twoje problemy

Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi, to metoda z zastosowaniem mikroskopu kontrastowo-fazowego, ukazuje priorytetowe za­grożenia dla organizmu i przyczyny wielu przewlekłych i opornych na wyeliminowanie chorób.

Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi uwidacznia obecność mikroorganizmów, toksyn, metali ciężkich, niedoborów żywieniowych i innych. W przeciwieństwie do innych testów badanie w mikroskopie kontrastowo-fazowym może wykrywać występowanie stanów przedchorobowych i chorób (nawet z rocznym wyprzedzeniem) co umożliwia zastosowanie odpowiedniej terapii czy zmiany trybu życia. Badanie powinno być przeprowadzone u wszystkich, nawet u osób młodszych. Dzięki temu można już od najwcześniejszych lat życia monitorować stan zdrowia i w porę reagować na wszystkie zmiany zachodzące w organizmie.

Gdzie udać się na Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi?

Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi możesz przeprowadzić w Centrum Diagnostyki Organizmu Revitum w Warszawie.

Badanie przeprowadzane jest przez wysokiej klasy specjalistów, którzy z chęcią odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Podzielą się swoim doświadczeniem, byś mógł w jak najszybszy sposób wrócić do pełni zdrowia. Stosując się do ich zaleceń możesz dodatkowo odczuć: odmłodzenie, wzrost atrakcyjności czy cofnięcie wieku biologicznego. Zaufaj najlepszym, dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów Revitum. Zadbaj o siebie, pomóż ciału wrócić do równowagi. Pozbądź się obciążeń i zacznij żyć w pełni! Wykonaj Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi