Regulamin

Informacje ogólne.
1. Rejestracja na stronie www.KrewPodMikroskopem.pl jest równoznaczna z akceptacją regulaminu i wyrażeniem woli przestrzegania jego zasad.


Przestrzeganie prawa.
2. Użytkownicy www.KrewPodMikroskopem.pl zobowiązują się do przestrzegania prawa.
2.1 W szczególności zabrania się wysyłania wiadomości o treściach, które są nieprawdziwe, zniesławiające, obraźliwe, wulgarne, wrażające nienawiść, napastliwe, obsceniczne, profanujące, zorientowana seksualnie, grożące, naruszające prywatność, przeznaczone dla dorosłych.
2.2 Niedozwolone jest publikowanie treści i materiałów chronionych prawami autorskimi, chyba że użytkownik posiada do nich prawo lub pisemną zgodę właściciela.
2.3 Zabrania się spamowania oraz wysyłania wiadomości w formie łańcuszków i piramid.


Odpowiedzialność za treści.
3. Wyłącznie użytkownicy są odpowiedzialni za wysyłane przez siebie treści i wiadomości. Wiadomości wyrażają opinię autorów i niekoniecznie opinię zespołu www.KrewPodMikroskopem.pl
3.1 Ktokolwiek uważa, że wiadomość jest niezgodna z prawem lub regulaminem jest proszony o bezzwłoczne powiadomienie administratora strony.
3.2 Nie gwarantujemy poprawności, kompletności, przydatności i wiarygodności wiadomości innych użytkowników.
3.3 Obsługa forum zastrzega sobie prawo do usuwania wiadomości niezgodnych z regulaminem i prawem. Kasowanie będzie odbywać się niezwłocznie, choć z uwagi na fakt, iż jest to proces ręczny nie będzie to wykonywane automatycznie i natychmiast.
3.4 Osoby naruszające regulamin i prawo będą banowane, a użytkownicy kasowani.


Ochrona prywatności
4. Zapewniamy pełną ochronę danych osobowych przekazanych administracji www.KrewPodMikroskopem.pl
4.1 Nie przekazujemy danych użytkowników, w tym adresów e-mail innym podmiotom.
4.2 Oprogramowanie serwisu www.KrewPodMikroskopem.pl korzysta z plików cookies, które umieszczane są w Twojej przeglądarce na Twoim komputerze. Cookie jest używane tylko i wyłącznie do utrzymania użytkownika zalogowanego/wylogowanego. Oprogramowanie nie zbiera, ani nie wysyła żadnych innych informacji do twojego komputera.
4.3 Serwis www.KrewPodMikroskopem.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania wiadomości e-mail do zarejestrowanych użytkowników.