Zatrucie krwi

Toksyny w Twoim ciele są przyczyną większości dolegliwości. Przez nie męczą Cię zatrucia, alergie, również problemy ze skórą. Tylko w ciągu roku organizm jest w stanie odłożyć nawet 8 kilogramów toksyn! Taka sytuacja nie miałaby miejsca, gdyby ten sam organizm był w pełni zdrowy. Dowiedz się czym grozi zatrucie krwi i jak może pomóc wykonanie Mikroskopowego Badania z Żywej Kropli Krwi.

Mikroskopowe Badanie Żywej Kropli KrwiToksyny mogą dostać się do organizmu na wiele różnych sposobów. Nie zdając sobie z tego sprawy sam wprowadzasz ich coraz więcej. Jak to się dzieje? Głównym czynnikiem był i jest coraz większy rozwój technologiczny, pęd by szybciej i taniej dostać więcej. Mówimy tutaj o jedzeniu. Jeszcze nigdy historii, zboża nie były tak bardzo modyfikowane – głównie pszenica. Jest to też powodem do coraz częściej się ujawniającej nietolerancji na gluten, który znajdziesz właśnie w pszenicy.

Toksyny są wszędzie…

Trzoda karmiona jest hormonami, by w krótkim tempie urosła jak najwięcej. Wszystko dostaje się do Twojego organizmu wraz z każdym kolejnym posiłkiem. Ciało człowieka jest w stanie sobie z tym poradzić, ale tylko wtedy gdy będzie w pełni zdrowy. W przeciwnym wypadku zacznie coraz bardziej osadzać się wewnątrz Twojego ciała. Znajdziesz je również w wodzie, która jest pełna przeróżnych zanieczyszczeń. Wodę tą piją potem zwierzęta, podlewane nią są rośliny i tak ten krąg się zamyka.

…nawet w powietrzu

Innym sposobem na zatrucie krwi jest poprzez zanieczyszczone powietrze. Spaliny są problemem dotyczącym każdego rozwijające się regionu. Powietrze z toksynami dostaje się poprzez pęcherzyki płucne bezpośrednio do krwi. Toksyny mogą manifestować na różne sposoby swoją obecność. Najczęściej pierwsze objawy to ból głowy. W zwyczaju przeciętnego człowieka jest w następstwie skorzystanie z proszku przeciwbólowego. Proszku, który ma w swoim składzie resztki procesu produkcyjnego. W tak małej ilości nie powinny być problemem, jednakże ilość jaka się dostaje jeszcze z innych źródeł sprawia, że ta mikroskopijna ilość już jest ponad miarę. Z każdej strony atakują Twój organizm niewielkie ilości toksyn, które razem wyrządzają ogromne zniszczenia.

Czym grozi zatrucie krwi?

Jeśli krew jest zatruta i zatrucie to rozwija się przez lata we wszystkich tkankach jak i narządach, doprowadza to do zatrucia przewlekłego. Początki dają zawsze mało charakterystycznego objawy, mowa tutaj o zmęczeniu, bólu głowy, trudności z zasypianiem czy koncentracją. Co więcej możesz zauważyć zwiększoną łamliwość paznokci, nadwagę, ostrzejsze objawy alergii czy też obserwacja pierwsze jej efekty. Nie oczyszczenie organizmu doprowadza tylko do jeszcze większych kumulacji toksyn. Wynikiem tego mogą być zaburzenia hormonalne, niepłodność, schorzenia układu nerwowego, a nawet choroby nowotworowe.

Jak wykryć toksyny?

Może być to bardzo wielki problem, dla standardowych metod diagnostycznych. W zależności od wielkości zatrucia krwi, stężenie toksyn może być bardzo małe. Dlatego też zaleca się skorzystanie z Mikroskopowego Badania z Żywej Kropli Krwi. Badanie te jest obecnie najlepszą dostępną metodą diagnostyczną. W czasie badania możesz zobaczyć co dzieje się w Twojej krwi. Zobaczysz obecność i stan nie tylko dobrych organizmów jak białe i czerwone krwinki, ale jeszcze takie elementy jak: mikroorganizmy, toksyny, metale ciężkie, niedobory żywieniowe i wiele wiele więcej. Masz bezpośredni wgląd na wszelkie czynniki chorobotwórcze, nawet jeśli są w na tyle małej ilości, by nie wywoływać żadnych uciążliwych objawów.

Gdzie udać się na Badanie Krwi?

Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi możesz wykonać w samym centrum Warszawy, dzięki uprzejmości Centrum Diagnostyki Revitum. W oddziale tym rezydują wysokiej klasy specjaliści, którzy z chęcią odpowiedzą na każde męczące Cię pytanie dotyczące stanu zdrowia. Postaw na wyniki, zapisz się na Badanie Krwi w głównym oddziale Revitum. Stosując się do zaleceń Specjalisty nie dość do wrócisz do pełni zdrowia, to dodatkowo możesz odczuć: odmłodzenie, wzrost atrakcyjności czy nawet cofnięcie wieku biologicznego. Wszystko to bez żadnej diety i bez wysiłku fizycznego. Wykonaj Badanie Krwii Pod Mikroskopem i ciesz się życiem w pełni!

Chcesz wiedzieć więcej o Mikroskopowym Badaniu z Żywej Kropli Krwi? KLIKNIJ TUTAJ