Rocznie na Żółtą Febrę umiera 30 tysięcy osób!

Jedziesz na wakacje do krajów afrykańskich, do Ameryki Południowej lub Środkowej? Zadbaj o swoje zdrowie i po powrocie z wycieczki wykonaj Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi.

Żółta febra objawia się na różnorakie sposoby. Wywołuje dreszcze, bóle mięśni, brak apetytu, bóle głowy, nudności i wymioty. Objawy żółtej febry pojawiają się od 3 do 6 dni od zarażenia wirusem.
Jeżeli twój układ odpornościowy jest w pełni sprawny może on zniszczyć wirus żółtej febry i już po kilku dniach objawy choroby ustąpią. Niestety u około 15 proc. zarażonych – to wirus jest silniejszy. Wówczas te 15 proc. zarażonych przechodzi w tzw. „fazę toksyczną” choroby, w której dochodzi do uszkodzenia wątroby i nerek. Pojawia się tzw. skaza krwotoczna, co znaczy że układ pokarmowy i nos zaczynają krwawić. Faza toksyczna może prowadzić w wielu przypadkach do śmierci.

Czym jest żółta febra?Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi

Jest to choroba wywoływana przez wirus z grupy tzw. flavivirusów.Wirus przenoszony jest głównie przez komary w pasie okołorównikowym w 33 krajach Afryki i 11 krajach Ameryki Południowej. Samo słowo “żółta” w nazewnictwie wywodzi się od żółtaczki, które pojawia się u części zakażonych wirusem.
Statystyki dotyczącego tego groźnego wirusa są bardzo niepokojące. Szacuje się, że w samym  2005 roku, tylko w 12 krajach afrykańskich zachorowało na nią ok. 206 tys. osób, z czego 52 tys. zmarło.
Dane, które podaje Światowa Organizacja Zdrowia pokazują jak groźna jest to choroba. Według danych WHO połowa osób wchodzących w “faze toksyczną” umiera.

Jadąc na wakacje pamiętaj o niebezpieczeństwach

Nie każdy z nas jadąc na wakacje ma świadomość niebezpieczeństw, jakie czyhają na nas w trakcie zagranicznych wojaży. Na szczęście, istnieją metody, które skutecznie mogą nas ochronić przez chorobami tropikalnymi. Pierwszym ważnym krokiem przed wyjazdem za granicę jest szczepienie przeciwko żółtej febrze, które można zrobić Wojewódzkich Stacjach Sanitarno Epidemiologicznych.
Kolejnym, równie ważnym krokiem jest dbałość, aby po powrocie do kraju koniecznie wykonać Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi.
Wynik badania precyzyjnie określi czy w naszym organizmie w trakcie wakacji nie zamieszkał żaden wirus lub bakteria. Warto pamiętać, że niektóre wirusy rozwijają się w ukryciu nawet przez kilka dni nie dając żadnych objawów. Potem, gdy już zaatakują mogą być zbyt silne na skutecznąeliminację ich z organizmu. Dlatego tak ważna jest diagnostyka, którą można przeprowadzić za pomocą bezpiecznego Badania Krwi w Centrum Diagnostyki Revitum.

Choroba tropikalna w Polsce? Jak najbardziej!

Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi wykrywa zmiany w kształcie krwinek. Specjalista biomedycyny przeprowadzjący badanie będzie mógł udzielić kompleksowej informacji na temat stanu zdrowia, ewentualnych grzybów i toksyn zalegających w organizmie a co najważniejsze poradzić jakie kroki czynić,aby usunąć przyczynę naszych chorób –
Każdą dolegliwość można usunąć. Trzeba tylko o niej wiedzieć!

Wczesne wykrycie każdej choroby pozwala skutecznie zwalczyć ją już w zarodku

Mikroskopowe Badanie Krwi jest odpowiedzią na nasz ciągły brak czasu, roztargnienie.
Badanie, które trwa jedynie 50 minut może dać Ci odpowiedź na pytanie dotyczące Twojego stanu zdrowia.
Nie czekaj! Już dziś poznaj Obciążenia Swojego Organizmu!
Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM.

Naszą misją jest  ”Trwała Witalność i Zdrowie”

Docieramy do przyczyn i staramy się wyeliminować największe zagrożenia dla zdrowia i życia.
W REVITUM  Mikroskopowe Badanie z Żywej Kropli Krwi wykonują najlepsi specjaliści  biomedycyny.
Po dokładnej analizie diagności laboratoryjni określają najważniejsze problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji, która skutecznie usunie Twoje dolegliwości. Co ważne – nie będzie konieczna zmiana diety bądź trybu życia.